-14%
,

FTOHES LAPTOPI GCP-25 ICE WARRIOR

Disponueshmëria:

S’ka stok


    FTOHES LAPTOPI GCP-25 ICE WARRIOR*

  • Ftohës për laptop
  • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17,3″
  • Shpejtësia e ventilimit 1500 RPM ±10%
  • ABS, Plastik, Rrjet metalike
  • 2 ventilator nga 12.5 cm, 2 ventilator nga 7 cm me dritë LED Blu

Kodi i produktit: FL003E2L

2990 L 3490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

FL003E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GCP-25 ICE WARRIOR

Shpejtësia e ventilimit

1500 RPM ±10%

Këndi

5 Pozicione

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

Gjatësia

2 ventilator nga 12.5 cm, 2 ventilator nga 7 cm me dritë LED Blu

Materiali

ABS, Plastik, Rrjet metalike

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.