-25%
,

FTOHES LAPTOPI CP-19

(2 shqyrtime nga klientë)

  FTOHES LAPTOPI CP-19

 • COOLING PAD CP-19
 • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
 • Shpejtësia e ventilimit 1100 ±10% RPM
 • Plastik, Rrjet metalike

Kodi i produktit: FL005E2L

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

FL005E2L

Marka

SBOX

Modeli

CP-19

Shpejtësia e ventilimit

1100 ±10% RPM

Këndi

2 pozicione

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Gjatësia

Ventilatori është 14 cm, me dritë LED Blu

Materiali

Plastik, Rrjet metalike

Garancia

1 Muaj

5.0 përgjithshëm
2
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Genti K

  Shime e mire.

  Genti K

  • Admin

   Faleminderit per blerjen nga ne

   Admin

 2. Klea P

  Kjo faqe në internet është e shkëlqyer.

  Klea P

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin