-24%
,

FTOHES LAPTOPI CP-12

(1 shqyrtim nga klient)

  FTOHES LAPTOPI CP-12

 • COOLING PAD CP-12
 • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3″
 • Shpejtësia e ventilimit 800-1200 ±10% RPM
 • Plastik, Rrjet metalike, Gomë

Kodi i produktit: FL001E2L

1890 L 2490 L

Kodi i produktit

FL001E2L

Marka

SBOX

Modeli

CP-12

Shpejtësia e ventilimit

800 – 1200 ±10% RPM

Këndi

6.5° – 45° 5 Pozicione

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

Gjatësia

Ventilatori është 13 cm, me dritë LED Blu

Materiali

Plastik, Rrjet metalike, Gomë

Garancia

1 Muaj

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Erida S

  Ne rregull

  Erida S

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojem kete. Je e mirepritur.

   Admin