fbpx
-10%
,

Friendsat, te dashurat dhe gjeja e madhe e tmerrshme – MATTHEW PERRY


• Formati Libër
• Autori MATTHEW PERRY
• Përkthyesi Ruzhdi Totaj
• Gjinia Biografi
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 252
• Shtëpia botuese Botart
• ISBN 9789928341853
• Kodi i produktit: LBP131

1,350 L 1,500 L

Ky libër na përshkruan me hollësi paqen që ka gjetur pasi shpëtoi nga varësia dhe se si ndihet për shokët e tij të grupit të Friends-ave, duke na treguar për ta dhe aktorë të tjerë të tjerë që takoi gjatë rrugës. I sinqertë, i vetëdijshëm dhe me humorin e tij të njohur, Perri përshkruan me gjallëri betejën e tij të përjetshme me varësinë dhe çfarë e ushqente këtë varësi, pavarësisht se në dukje i kishte të gjitha.

Kodi i produktit: LBP131 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP131

Formati

Libër

Autori

MATTHEW PERRY

Përkthyesi

Ruzhdi Totaj

Gjinia

Biografi

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

252

Shtëpia botuese

Botart

ISBN

9789928341853