-17%
, ,

FORMUESE PER FEMIJE LISCIANI CAROTINA BABY 45 COPE


    Formuese per femije Lisciani Carotina Baby 45 COPE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç
  • 45 pjesë

Kodi i produktit: LF018I2O

1890 L 2290 L

Kodi i produktit

LF018I2O

Marka

LISCIANI

Pjesë

45 pjesë

Mosha

3+ vjeç

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.