-15%
, ,

FORMUESE LISCIANI PLAY MAT CAROTINA BABY


    Formuese Lisciani Play Mat Carotina Baby

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF008I2O

2190 L 2590 L

Kodi i produktit

LF008I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

Formuese per femije
Marka:Lisciani!
Seti perbehet nga formuese dhe puzzle me kafshe!
62 pjese ne total (38 pjese te ndryshme formuese plastike + 24 pjese formuese kartoni me kafshe)!
Maxi 70*50 cm!
Nxit imagjinaten dhe stimulon kreativitetin e femijeve tuaj!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 1-4 vjec!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.