-10%
,

Fillon me ne – Colleen Hoover


  Fillon me ne – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Etleva Hoxha Çepele
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 292
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338471

Kodi i produktit: LBP42

1170 L 1300 L

Mbreteresha e bestseller-it Colleen Hoover vetem pak javen pas botimit ne anglisht te vazhdimit te sages dramatike “Fillon me ne” vjen edhe ne gjuhen shqipe, permes botimeve Living.
Para “Mbaron me ne”, filloi me Atlas. Colleen Hoover u tregon fansave anën e pelqyer te historisë së Atlasit dhe ndan me ne atë që vjen më pas në këtë vazhdim të shumëpritur të bestsellerit #1 të New York Times “It Ends with Us”, I konsideruar nga USA Today si “i lavdishëm dhe prekës”.

Lily dhe ish-bashkëshorti i saj, Ryle, sapo janë vendosur në një ritëm normal të bashkëprindërimit kur ajo papritmas përplaset përsëri me dashurinë e saj të parë, Atlasin. Pas gati dy vitesh të ndarë, ajo gëzohet që për një herë, koha është në anën e tyre dhe menjëherë thotë Po kur Atlasi e kërkoi për një takim.

Por pasioni i saj pengohet shpejt nga fakti se, megjithëse ata nuk janë më të martuar, Ryle është ende pjesë e jetës së saj – dhe Atlas Corrigan është i vetmi burrë që ai do ta urrejë që të jetë në jetën e ish-bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Duke kaluar midis këndvështrimeve të Lily-t dhe Atlas-it, “Fillon me ne” fillon pikërisht aty ku u ndal epilogu i fenomenit më të shitur “Mbaron me ne”. Duke zbuluar më shumë për të kaluarën e Atlasit dhe duke ndjekur Lily-n teksa ajo përqafon një shans të dytë për dashurinë e vërtetë ndërsa lundronte me një ish-burrin xheloz, dëshmon se “askush nuk jep një lexim emocional si Colleen Hoover” (Anna Todd, autore më e shitur e New York Times).

Kodi i produktit

LBP42

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Etleva Hoxha Çepele

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

292

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338471