fbpx
-10%
,

Familja e gabuar – Tarryn Fisher


• Formati Libër
• Autori Tarryn Fisher
• Përkthyesi Xhimi Lazri
• Gjinia Roman, Libra për fëmijë
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 266
• Shtëpia botuese Living
• ISBN 9789928338884
• Kodi i produktit: LBP91

1,080 L 1,200 L

A jeni gabuar ndonjëherë për dikë?

Xhunoja po!

Para se të shpërngulet në familjen Krouç, Xhunoja mendon se Uini dhe burri i saj, Najxhëlli, kanë martesën e përsosur, djalin e përsosur dhe jetën e përsosur. Vetëm kur jeton në shtëpinë e tyre të bukur, shikon se çarjet në fasadën e shkatërruar janë shumë të thella për t’u injoruar.

Megjithatë, kush është ajo për të gjykuar? Pas një diagnoze të zymtë, psikologia në pension dëshiron thjesht një vend ku të jetojë pjesën e mbetur të ditëve të saj në paqe, por kjo paqe prishet ditën kur Xhunoja dëgjon një bisedë rrëqethëse midis Uinit dhe Najxhëllit…

Ajo nuk duhet të përfshihet.

Ama kjo mund të jetë mundësia e saj për të ndrequr disa gjëra.

Nëse mendoni se Xhunoja vetë nuk ka një sekret, atëherë gaboheni edhe ju për të.

Një triller i ri, plot tension dhe kthesa pikërisht aty ku duhet

Kodi i produktit: LBP91 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP91

Formati

Libër

Autori

Tarryn Fisher

Përkthyesi

Xhimi Lazri

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

266

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338884