fbpx
-13%
, ,

ETEREA SUPREME SERUM HYALURONIC ACID 30 ML

Availability:

S’ka stok


  ETEREA SUPREME SERUM HYALURONIC ACID 30 ML

 • Rigjeneron dhe zbut lëkurën.
 • Efekt tërheqës dhe super hidratues.
 • Rrit elasticitetin e indeve.
 • Vepron kundër inflamacioneve.
 • Stimulon qelizat e kolagjenit.
 • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.

Kodi i produktit: SC001M2S

3,490 L 3,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SC001M2S

Marka

ETEREA

Përshkrimi

 • Rigjeneron dhe zbut lëkurën.
 • Efekt tërheqës dhe super hidratues.
 • Rrit elasticitetin e indeve.
 • Vepron kundër inflamacioneve.
 • Stimulon qelizat e kolagjenit.
 • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.

Përdorimi
Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Për efekte intensivë, e rekomandojmë të përdoret bashkë me Supreme Gold Face.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.