-13%
, ,

ETEREA SUPREME SERUM HYALURONIC ACID 30 ML


  ETEREA SUPREME SERUM HYALURONIC ACID 30 ML

 • Rigjeneron dhe zbut lëkurën.
 • Efekt tërheqës dhe super hidratues.
 • Rrit elasticitetin e indeve.
 • Vepron kundër inflamacioneve.
 • Stimulon qelizat e kolagjenit.
 • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.

Kodi i produktit: SC001M2S

3490 L 3990 L

12970 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SC001M2S

Marka

ETEREA

Përshkrimi

 • Rigjeneron dhe zbut lëkurën.
 • Efekt tërheqës dhe super hidratues.
 • Rrit elasticitetin e indeve.
 • Vepron kundër inflamacioneve.
 • Stimulon qelizat e kolagjenit.
 • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.

Përdorimi
Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Për efekte intensivë, e rekomandojmë të përdoret bashkë me Supreme Gold Face.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.