-17%
, ,

ETEREA SUPREME GOLD FACE 30 ML


  ETEREA SUPREME GOLD FACE 30 ML

 • Serum kundër shenjave të akneve dhe anti-rrudhë
 • Trajtimi specifik i paçmueshëm me 10 vajëra organikë
 • Efekt rigjenerues
 • Hidraton dhe ushqen lëkurën në brendësi
 • Veprim i fuqishëm kundër rrudhave
 • Rrit prodhimin e kolagjenit falë Sepilift, molekulë e fuqishme kundër rrudhave

Kodi i produktit: SC002M2S

4990 L 5990 L

12970 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SC002M2S

Marka

ETEREA

Përshkrimi

 • Serum kundër shenjave të akneve dhe anti-rrudhë
 • Trajtimi specifik i paçmueshëm me 10 vajëra organikë
 • Efekt rigjenerues
 • Hidraton dhe ushqen lëkurën në brendësi
 • Veprim i fuqishëm kundër rrudhave
 • Rrit prodhimin e kolagjenit falë Sepilift, molekulë e fuqishme kundër rrudhave

 

Përdorimi

Masazhojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. E preferueshme të përdoret natën derisa të përthithet plotësisht.

Për efekt intensiv kundër rrudhave e rekomandojmë të përdoret bashkë me SUPREME SERUM HYALURONIC ACID 30 ML.

Për efekt intensiv kundër njollave në lëkurë e rekomandojmë të përdoret bashkë me SUPREME ANTI-STANE SERUM 30 ML.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.