-20%
, ,

ETEREA SUPREME ANTI-STANE SERUM 30 ML

Disponueshmëria:

S’ka stok


  ETEREA SUPREME ANTI-STANE SERUM 30 ML

 • Aleat i pazëvendësueshëm!
 • Ideal për të luftuar dhe minimizuar njollat
 • I jep pamje homogjene lëkurës
 • Ka veprim intensiv zbardhues, qetësues dhe balancues
 • Prodhimi i qelizave të kolagjenit prezente në këtë formulë karakterizohet për fuqinë e lartë lumineshente që i jep indeve të lëkurës

Kodi i produktit: SC003M2S

4490 L 5590 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SC003M2S

Marka

ETEREA

Përshkrimi

 • Aleat i pazëvendësueshëm!
 • Ideal për të luftuar dhe minimizuar njollat
 • I jep pamje homogjene lëkurës
 • Ka veprim intensiv zbardhues, qetësues dhe balancues
 • Prodhimi i qelizave të kolagjenit prezente në këtë formulë karakterizohet për fuqinë e lartë lumineshente që i jep indeve të lëkurës

Përdorimi
Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara trajtimeve të përditshme. Për efekt intensiv rekomandojmë të përdoret bashkë me ETEREA SUPREME GOLD FACE 30 ML.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.