-47%

EKSPRES COVIM CS80

Disponueshmëria:

S’ka stok


    EKSPRES COVIM CS80

  • Marka COVIM
  • Modeli CS80
  • Kapaciteti i serbatorit 0.6 Litër
  • Kontrolli Automatik
  • Pesha 3,75 kg
  • 18 Kapsula DHURATË

Kodi i produktit: EX01T2T

7990 L 14990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

EX01T2T

Marka

COVIM

Modeli

CS80

Fuqia

1050W

Kapaciteti i serbatorit

0.6 Litër

Kontrolli

Automatik

Pesha

3,75 kg

Ngjyra

E bardhë

Garancia

Gjithë jetën

Ekspres CS80 është një risi me të vërtetë e zgjuar. E thjeshtë për t’u përdorur, e shpejtë dhe më kryesorja me dy butona per të përzgjedhur në versionin automatik kafenë tuaj të gjatë ose të shkurtër dhe një mbajtëse filxhani për filxhanë të vegjël apo të mëdhenjë. Kompakte dhe me linja ideale

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.