-44%

EKSPRES COVIM CS100

Disponueshmëria:

S’ka stok


    EKSPRES COVIM CS100

  • Marka COVIM
  • Modeli CS100
  • Kapaciteti i serbatorit 1.8 Litër
  • Kontrolli Automatik
  • Pesha 4 kg
  • 18 Kapsula DHURATË

Kodi i produktit: EX02T2T

9990 L 17990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

EX02T2T

Marka

COVIM

Modeli

CS100

Kapaciteti i serbatorit

1.8 Litër

Kontrolli

Automatik

Presioni i pompës

19 Bar

Pesha

4 kg

Ngjyra

E bardhë

Garancia

Gjithë jetën

Ekspres COVIM CS100, një produkt 100% Made in Italy i krijuar posaçërisht për përdorimin e sistemit inovator të kapsulës së vetë-mbrojtur. Cilësia e lartë e dorëzimit të garantuar nga CS100 i shtohet asaj të përzierjeve të imëta të kafesë dhe produkteve të tretshme të Covim Superba, duke ofruar kështu një shërbim të plotë dhe të saktë.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.