-19%
,

EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSMT-135 TRIPOD


    EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSMT-135 TRIPOD*

  • Madhësia e ekranit: 135″ (inch)
  • Madhësia e ekranit: 240cm x 240cm
  • Formati i figurës: 16:9, 4:3, 1:1

Kodi i produktit: VP015E2L

19490 L 23990 L

Kodi i produktit

VP015E2L

Marka

SBOX

Modeli

PSMT-135 TRIPOD

Madhësia e ekranit (inch)

135"

Madhësia e ekranit (cm)

240 x 240

Formati i figurës

16:9, 4:3, 1:1

Përdorimi

Manual

Ngjyra

E bardhë me kornizë të zezë

Garancia

6 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.