-22%
,

EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSM-118


    EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSM-118*

  • Madhësia e ekranit: 118″ (inch)
  • Madhësia e ekranit: 213cm x 213cm
  • Formati i figurës: 16:9, 4:3, 1:1

Kodi i produktit: VP011E2L

13990 L 17990 L

Kodi i produktit

VP011E2L

Marka

SBOX

Modeli

PSM-118

Madhësia e ekranit (inch)

118"

Madhësia e ekranit (cm)

213 x 213

Formati i figurës

16:9, 4:3, 1:1

Përdorimi

Manual

Ngjyra

E bardhë me kornizë të zezë

Garancia

6 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.