-20%
,

EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSM-100


    EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSM-100*

  • Madhësia e ekranit: 100″ (inch)
  • Madhësia e ekranit: 180cm x 180cm
  • Formati i figurës: 16:9, 4:3, 1:1

Kodi i produktit: VP010E2L

9990 L 12490 L

Kodi i produktit

VP010E2L

Marka

SBOX

Modeli

PSM-100

Madhësia e ekranit (inch)

100"

Madhësia e ekranit (cm)

180 x 180

Formati i figurës

16:9, 4:3, 1:1

Përdorimi

Manual

Ngjyra

E bardhë me kornizë të zezë

Garancia

6 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.