-11%
,

EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSA-112 ME MOTOR


    EKRAN PER VIDEOPROJEKTOR PSA-112 ME MOTOR*

  • Madhësia e ekranit: 112″ (inch)
  • Madhësia e ekranit: 200cm x 200cm
  • Formati i figurës: 16:9, 4:3, 1:1

Kodi i produktit: VP014E2L

24990 L 27990 L

Kodi i produktit

VP014E2L

Marka

SBOX

Modeli

PSA-112 ME MOTOR

Madhësia e ekranit (inch)

112"

Madhësia e ekranit (cm)

200 x 200

Formati i figurës

16:9, 4:3, 1:1

Përdorimi

Me motor

Ngjyra

E bardhë me kornizë të zezë

Garancia

6 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.