fbpx
-19%

EKRAN PER VIDEO PROJEKTOR PSA-4:3-120 ME MOTORR


    PROJECTOR SCREEN PSA-4:3-120 ME MOTORR

  • Madhësia e ekranit 120″ (inch)
  • Madhësia e ekranit 240cm x 180cm
  • Formati i figurës 4:3
  • Përdorimi me pult
  • Ngjyra e bardhë me kornizë të zezë
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: EVEL3

25,990 L 31,990 L

Kodi i produktit

EVEL3

Marka

SBOX

Modeli

PSA-4:3-120

Madhësia e ekranit (inch)

120"

Madhësia e ekranit (cm)

240 x 180

Formati i figurës

4:3

Përdorimi

Me pult

Ngjyra

E bardhë me kornizë të zezë

Garancia

6 muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.