-10%
,

Edukimi i ndjenjave – Gustav Flober


  Edukimi i ndjenjave – Gustav Flober

 • Formati Libër
 • Autori Gustav Flober
 • Përkthyesi Bujar Doko
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2020
 • Faqe 490
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928303295

Kodi i produktit: LBP31

1070 L 1190 L

Ai ishte i etshëm për Rozanetën, kishte nevojë për të.Zhdukja e saj iu duk një pabesi, pothuajse një poshtërsi. C’donte ajo? A nuk mjaftonte që kishte fyer zonjën Arnu? Por, fundja, aq më keq për të! Tani Frederiku i urrente të gjitha gratë. Dhe lotët i ishin mbledhur lëmsh në grykë, sepse dashuria e tij kishte mbetur e papërfillur dhe dëshira e tij e zjarrtë nuk ishte plotësuar.

Kodi i produktit: LBP31 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP31

Formati

Libër

Autori

Gustav Flober

Përkthyesi

Bujar Doko

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2020

Faqe

490

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928303295