fbpx
-13%
,

DVD E JASHTME WHITER VERBATIM SLIMLINE 98938


    DVD E JASHTME WHITER VERBATIM SLIMLINE 98938*

Kodi i produktit: AIT006E2L

5,490 L 6,290 L

Kodi i produktit

AIT006E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

98938

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.