fbpx
-21%

DVD E JASHTME HITACHI-LG DVDRW GP60NS60.AUAE12S


    DVD E JASHTME HITACHI-LG DVDRW GP60NS60.AUAE12S

Kodi i produktit: AITEL1

5,490 L 6,990 L

Kodi i produktit

AITEL1

Marka

HITACHI-LG

Modeli

GP60NS60.AUAE12S

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.