-20%

DVD DISC MAXELL DVD-RW 120 4x 5 COPE


    DVD DISC MAXELL DVD-RW 120 4x 5 COPE

  • Marka MAXELL
  • Kapaciteti 4.7 GB
  • Sasia 5 copë

Kodi i produktit: OM06A2M

790 L 990 L

Kodi i produktit

OM06A2M

Marka

MAXELL

Kapaciteti

4.7 GB

Sasia

5 copë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.