-17%

DVD DISC MAXELL CD-R 120 16x 25 COPE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    DVD DISC MAXELL CD-R 120 16x 25 COPE

  • Marka MAXELL
  • Kapaciteti 4.7 GB
  • Sasia 25 copë

Kodi i produktit: OM05A2M

990 L 1190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

OM05A2M

Marka

MAXELL

Kapaciteti

4.7 GB

Sasia

25 copë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.