-9%
,

DOSJE ME MEKANIZEM 5cm


    DOSJE ME MEKANIZEM 5cm

  • Mekanizëm metalik
  • Mban dokumentat në gjëndje të shkëlqyer
  • Etiketë për identifikim të lehtë të dokumenteve

Kodi i produktit: AZD01I2O

209 L 229 L

Kodi i produktit

AZD01I2O

Ngjyra

Blu, E kuqe, E verdhë, E zezë, Gri, Portokalli

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.