-20%
,

DOREZE WIRELESS WHITE SHARK GAMEPAD GPW-2021


    DOREZE WIRELESS WHITE SHARK GAMEPAD GPW-2021*

  • 17 butona + 2 leva
  • Bateria 3 x AAA
  • Sistemi Android, Android TV, Windows, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop, Playstation 2, Playstation 3, Smart TV, Tablet

Kodi i produktit: AC002E2L

2790 L 3490 L

Kodi i produktit

AC002E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GPW-2021

Lidhjet

WIRELESS

Bateri

3 x AAA

Dridhje

PO

Sistemi që lidhet

Android, Android TV, Windows, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Android TV, Desktop, Laptop, Playstation 2, Playstation 3, Tablet

Ngjyra

E kuqe me të zezë

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.