-19%
,

DOREZE WHITE SHARK GAMEPAD GP-4003 ARMAGEDDDON


    DOREZE WHITE SHARK GAMEPAD GP-4003 ARMAGEDDDON

  • 15 butona + 2 leva + Touchpad
  • Gjatësia 1.2 m
  • Windows 7, Windows 8, Windows 10, PS3, PS4
  • Përdorimi Desktop, Laptop, Playstation 3, Playstation 4

Kodi i produktit: AC007E2L

4690 L 5790 L

Kodi i produktit

AC007E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GP-4003 ARMAGEDDDON

Lidhjet

Bluetooth, USB

Bateri

E rikarikueshme

Gjatësia

1.2 m

Dridhje

PO

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop, Playstation 3, PlayStation 4

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.