fbpx
-20%
,

DOREZE WHITE SHARK GAMEPAD GP-2028 RED DRAGON

Disponueshmëria:

S’ka stok


    DOREZE WHITE SHARK GAMEPAD GP-2028 RED DRAGON*

  • 17 butona + 2 leva
  • Gjatësia 1,5 m
  • Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AC005E2L

2,390 L 2,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AC005E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GP-2028 RED DRAGON

Lidhjet

USB

Bateri

JO

Gjatësia

1.5m

Dridhje

PO

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.