fbpx
-21%
,

DOREZE WHITE SHARK GAMEPAD GP-2009 HUNTER

Disponueshmëria:

S’ka stok


    DOREZE WHITE SHARK GAMEPAD GP-2009 HUNTER

  • 15 butona + 2 leva
  • Gjatësia 1,5 m
  • Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AC006E2L

1,490 L 1,890 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AC006E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GP-2009 HUNTER

Lidhjet

USB

Bateri

JO

Gjatësia

1.5m

Dridhje

PO

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.