-23%
,

DOREZE SBOX GAMEPAD GP-709


    DOREZE SBOX GAMEPAD GP-709*

  • 13 butona
  • Gjatësia 2 m
  • Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AC003E2L

990 L 1290 L

Kodi i produktit

AC003E2L

Marka

SBOX

Modeli

GP-709

Lidhjet

USB 2.0

Bateri

JO

Gjatësia

2 m

Dridhje

JO

Sistemi që lidhet

Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.