-19%
,

DOREZE SBOX GAMEPAD GP-2009


    DOREZE SBOX GAMEPAD GP-2009*

  • 15 butona + 2 leva
  • Gjatësia 2 m
  • Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop, Playstation 2, Playstation 3

Kodi i produktit: AC004E2L

2190 L 2690 L

Kodi i produktit

AC004E2L

Marka

SBOX

Modeli

GP-2009

Lidhjet

USB

Bateri

JO

Gjatësia

2 m

Dridhje

PO

Sistemi që lidhet

Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop, Playstation 2, Playstation 3

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.