-25%
,

DOREZE BLUETOOTH GAMEPAD GP-2024

(1 shqyrtim nga klient)

  DOREZE BLUETOOTH GAMEPAD GP-2024

 • Jepi jetë lojës tënde të preferuar
 • Bateria 350mAh
 • Lidhet me pajisjet Android 3.0 dhe lart
 • Lidhet me pajisjet iOS 9.3.2 dhe lart
 • Lidhet me pajisjet Windows me anë të kabëlli micro USB

Kodi i produktit: AC001E2L

2990 L 3990 L

Kodi i produktit

AC001E2L

Marka

SBOX

Modeli

GP-2024

Koha e karikimit

2 orë

Kapaciteti i baterisë

350 mAh

Dridhje

JO

Sistemi që lidhet

Android 3.0+, iOS 9.3.2+, Windows

Të tjera

I përputhshëm me pajisjet Android, telefonat inteligjentë, tabletët, TV Android. Gjithashtu Windows PC (lidhje me kabllo micro USB)

Garancia

14 Ditë

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Astrit H

  Dërgimi i shpejtë dhe të gjitha në rregull

  Astrit H

  • Admin

   Krenar qe e degjojme.

   Admin