-20%
,

DOCKING STATION SBOX TYPE-C TO HDMI USB 3.0 SD TF 7IN1


    DOCKING STATION SBOX TYPE-C TO HDMI USB 3.0 SD TF 7IN1

  • Marka SBOX
  • Lloji Docking Station
  • Porta 1 x HDMI, 1 x MicroSD, 1 x TF Card, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0
  • Kompatibël USB 1.1, USB 2.0
  • Shpejtësia 5 Gbps
  • Windows
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: UH002E2L

5490 L 6900 L

Kodi i produktit

UH002E2L

Marka

SBOX

Lloji

Docking Station

Porta

1 x HDMI, 1 x MicroSD, 1 x TF Card, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.