fbpx
-10%
, , ,

Djaloshi me krahe – Lenny Henry


• Formati Libër
• Autori Lenny Henry
• Përkthyesi Enes Lekiqi
• Gjinia Roman, Libra për fëmijë
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 208
• Shtëpia botuese Botart
• ISBN 9789928341822
• Kodi i produktit: LBP87

810 L 900 L

Kur Tundes i dalin krahët dhe mëson se ai është i vetmi që qëndron midis Tokës dhe shkatërrimit total, papritmas shkolla është shqetësimi më i vogël i tij. Për fat të mirë, grupi i shokëve të tij të rrëmujshëm e mbështesin gjithnjë dhe me fuqitë e tij të reja, Tunde është gati të fluturojë përballë rrezikut.

E çfarë pastaj që nuk mund t’i bëjë ballë kokorroçave të shkollës? Ai është djaloshi me krahë – ky është fati i tij. Prandaj, s’ka vend për shqetësim…

Kodi i produktit

LBP87

Formati

Libër

Autori

Lenny Henry

Përkthyesi

Enes Lekiqi

Gjinia

Libra për fëmijë, Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

208

Shtëpia botuese

Botart

ISBN

9789928341822