fbpx
-10%
, ,

Dita kur u magjepsa nga nje perralle – Ben Miller


  Dita kur u magjepsa nga nje perralle – Ben Miller

 • Formati Libër
 • Autori Ben Miller
 • Përkthyesi Enes Lekiqi
 • Gjinia Përralla
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2023
 • Faqe 301
 • Shtëpia botuese Botart
 • ISBN 9789928341761

Kodi i produktit: LBP37

1,080 L 1,200 L

Shumë kohë më parë, Lana dhe i vëllai, Harrisoni, kalonin orë të tëra duke luajtur së bashku. Pastaj, një ditë, Harrisoni vendosi që ishte shumë i rritur për të luajtur lojëra. Lana e ndiente fort mungesën e vëllait, derisa, një natë, një supermarket u shfaq papritur, duke ndryshuar çdo gjë…

Fshehur mes rafteve ndodhej një portë për në botën e përrallave, por jo si ato ku të gjithë jetojnë të lumtur përgjithmonë. Këto janë histori të vërteta, të rrezikshme që duhet t’i lexojnë vetëm fëmijët e guximshëm. Lanës i duhet të mbledhë gjithë fuqinë e saj, sepse bota e përrallave ndodhej në rrezik. A do të mundet ajo ta bindë Harrisonin që t’i bashkohet, t’i besojë prapë, para se të jetë tepër vonë?

Kodi i produktit

LBP37

Formati

Libër

Autori

Ben Miller

Përkthyesi

Enes Lekiqi

Gjinia

Përralla

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

301

Shtëpia botuese

Botart

ISBN

9789928341761