-10%
,

Dikur apo tani? – Aulona Ilasllari


• Formati Libër
• Autori Aulona Ilasllari
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 160
• Shtëpia botuese Botimet Univers
• ISBN 9789928355584
• Kodi i produktit: LBP78

900 L 1,000 L

Rubi dhe Xhonatani, do të marrin një vendim për t’u ndarë nga njëri-tjetri, ndonëse dashuria e tyre ishte vetë zjarri. Zënkat sa vinin e shtoheshin, duke tronditur çdo ditë e më shumë “kalanë” e tyre të dashurisë. Mes lotësh do të lënë njëri-tjetrin, me mendimin se çdo gjë tashmë mori fund.

Një natë vjeshte, një takim i rastësishëm mes tyre, do të ndryshojë rrjedhën e të gjithë historisë. Një takim, në të cilin do të ndihet se dashuria e tyre është akoma e zjarrtë. Thua e tashmja za do të ndikoj në të ardhmen e tyre? A do ta gjejnë ata fuqinë për të vazhduar, aty ku u dorëzuan 2 vite më parë?

Kodi i produktit: LBP78 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP78

Formati

Libër

Autori

Aulona Ilasllari

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

160

Shtëpia botuese

Botimet Univers

ISBN

9789928341815