-10%
,

Dashuri e shemtuar – Colleen Hoover


  Dashuri e shemtuar – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Mesila Kërkeshi
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 306
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338334

Kodi i produktit: LBP46

1080 L 1200 L

Ata mendojnë se nuk ka asnjë problem me këtë zgjedhje, vetëm se gjërat tjetërsohen kur emocionet fillojnë ta ndryshojnë ekuacionin. Kur Tejt Kollins takon djalin e heshtur dhe të përvuajtur Majls Arçer, nuk mund të themi se është dashuri me shikim të parë. Ata as shokë nuk bëhen dot në fillim.
E vetmja e përbashkët që kanë është një tërheqje fizike, që nuk mund të mohohet. Kur dëshirat e tyre dalin hapur, krijohet një lidhje pa kushte. Ai nuk është në kërkim të dashurisë, ndërsa ajo nuk ka kohë për dashuri.
Kështu, mbetet vetëm një marrëdhënie për seks. Megjithatë, çuditërisht ata janë të kënaqur, sidomos për sa kohë që Tejti u përmbahet dy rregullave kryesore të Majlsit: të mos e pyesë për të shkuarën dhe të mos ketë pretendime për të ardhmen.

Kodi i produktit

LBP46

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Mesila Kërkeshi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

306

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338334