fbpx
-10%
,

City Spies – Operacaioni Golden Gate – James Ponti


• Formati Libër
• Autori James Ponti
• Përkthyesi Oriana Tamburi
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2023
• Faqe 344
• Shtëpia botuese Dituria
• ISBN 9789928366962
• Kodi i produktit: LBP112

900 L 1,000 L

Pasi penguan një kriminel famëkeq të përhapte një virus vdekjeprurës në një samit rinor për mjedisin në Paris, agjentët e City Spies po trajnohen në Skoci për misionin e tyre të ardhshëm.

Këtë herë i takon Sidnit, sërfistes 14-vjeçare nga Australia, që të hipë e maskuar në anijen kërkimore detare Sylvia Earle për të mbrojtur dy udhëtare të famshme. Por gjërat nuk shkojnë saktësisht siç ishte planifikuar dhe Sidni gjendet në qendër të vëmendjes, por jo siç shpresonte.

Skuadra merr një detyrë të re. Rutlexhi, një agjent i dalë në pension që hetonte rreth një agjenti të infiltruar në Shërbimin Sekret anglez, është zhdukur në rrethana të paqarta. Dhe ndërsa hetojnë për Rutlexhin që vdiq në Kopshtin Botanik, zbulojnë se edhe ata vetë po hetohen. Nuk ka kohë për të humbur, e gjithë skuadra niset për në San Francisko, në Kaliforni. Dhe shumë shpejt, do të përfshihen në një aventurë emocionuese të mbushur me misione mashtruese dhe agjentë të dyfishtë, në Operacionin Golden Gate!

Skuadra është gati për mision! Përpara!

Kodi i produktit: LBP112 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP112

Formati

Libër

Autori

James Ponti

Përkthyesi

Oriana Tamburi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

344

Shtëpia botuese

Dituria

ISBN

9789928366962