-20%
,

SAMSUNG GALAXY A21S SM-A217F 32GB WHITE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SAMSUNG GALAXY A21S DUAL 32GB SM-A217F

 • Marka SAMSUNG
 • Modeli GALAXY A21S
 • Procesori (CPU) Exynos 850 Octa-Core
 • RAM 3 GB
 • Memorie standarde 32 GB
 • GPU: Mali-G52
 • Madhësi ekrani 6.5″ PLS TFT
 • Rezolucioni HD (720 x 1600)
 • Madhësi ekrani (inch): 6.5″
 • Kamera: 48 MP, 8 MP, 2 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie: 13 MP
 • Bateria: Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFS002G2L

19990 L 24990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFS002G2L

Marka

SAMSUNG

Viti i prodhimit

2 Qershor 2020

Modeli

GALAXY A21S

Procesori (CPU)

Exynos

Modeli i procesorit

Exynos 850 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

4×2.0GHz Cortex-A55 & 4×2.0GHz Cortex-A55

RAM

3 GB

Memorie standarde

32 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

Mali-G52

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

PLS TFT

Rezolucioni

HD (720 x 1600)

Kamera

48 MP, 8 MP , 2 MP, 2 MP

Kamera Selfie

13 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 10

Bateria

Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

White

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.