-20%
,

SAMSUNG GALAXY A12 SM-A125F 64GB WHITE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  CELULAR SAMSUNG GALAXY A12 SM-A125F 64GB WHITE

 • Marka SAMSUNG
 • Modeli GALAXY A12
 • Procesori (CPU) Mediatek MT6765 Helio P35 (Octa Core)
 • RAM 4 GB
 • Memorie standarde 64 GB
 • GPU PowerVR GE8320
 • Madhësi ekrani 6.5″ PLS IPS
 • Rezolucioni HD (720 x 1600)
 • Madhësi ekrani (inch): 6.5″
 • Kamera: 48 MP, 5 MP, 2 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie: 8 MP
 • Bateria: Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFS003G2L

17490 L 21990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFS003G2L

Marka

SAMSUNG

Viti i prodhimit

24 Nentor 2020

Modeli

GALAXY A12

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

Mediatek MT6765 Helio P35 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

4×2.35GHz Cortex-A53 & 4×1.8GHz Cortex-A53

RAM

4 GB

Memorie standarde

64 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

PowerVR GE8320

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

PLS IPS

Rezolucioni

HD (720 x 1600)

Kamera

48 MP, 5 MP, 2 MP, 2MP

Kamera Selfie

8 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 10

Bateria

Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

White

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.