-26%
,

SAMSUNG GALAXY A02S SM-A025F 32GB BLACK

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SAMSUNG GALAXY A02S SM-A025F 32GB BLACK

 • Marka SAMSUNG
 • Modeli GALAXY A02S
 • Procesori (CPU) Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (Octa Core)
 • RAM 3GB
 • Memorie standarde 32GB
 • GPU Adreno 506
 • Madhësi ekrani 6.5″ PLS IPS
 • Rezolucioni HD (720 x 1600)
 • Madhësi ekrani (inch): 6.5″
 • Kamera: 13 MP, 2 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie: 5 MP
 • Bateria: Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFS006G2L

13990 L 18990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFS006G2L

Marka

SAMSUNG

Viti i prodhimit

4 Janar 2021

Modeli

GALAXY A02S

Procesori (CPU)

Qualcomm

Modeli i procesorit

Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

8×1.8GHz Cortex-A53

RAM

3 GB

Memorie standarde

32 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

Adreno 506

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

PLS IPS

Rezolucioni

HD (720 x 1600)

Kamera

13 MP, 2 MP, 2 MP

Kamera Selfie

5 MP

Karte Memorie

deri në 256 GB

Sistemi operativ

Android 10

Bateria

Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Black

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.