,

CELULAR MOTOROLA ONE FUSION+ TWILIGHT BLUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  CELULAR MOTOROLA ONE FUSION+ TWILIGHT BLUE

 • Marka MOTOROLA
 • Viti i prodhimit 8 Qershor 2020
 • Modeli i procesorit Qualcomm SDM730 (Octa Core)
 • Frekuenca (CPU) 2×2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 470 Silver
 • RAM 6 GB
 • Memorie standarde 128 GB
 • GPU Adreno 618
 • Rezolucioni FULL HD (1080 x 2340)
 • Madhësi ekrani 6.5″ (inch)
 • Kamera 64 MP, 8 MP, 5 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie 16 MP
 • Bateria: Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFM009E2L

37990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFM009E2L

Marka

MOTOROLA

Viti i prodhimit

8 Qershor 2020

Modeli

ONE FUSION+

Procesori (CPU)

Qualcomm

Modeli i procesorit

Qualcomm SDM730 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

2×2.2GHz Kryo 470 Gold & 6×1.8GHz Kryo 470 Silver

RAM

6 GB

Memorie standarde

128 GB

Kartë SIM

Hybrid Dual Nano SIM

GPU

Adreno 618

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

IPS LCD

Rezolucioni

FULL HD (1080 x 2340)

Kamera

64 MP, 8 MP, 5 MP, 2 MP

Kamera Selfie

16 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 10

Bateria

Fast charging 15W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Twilight Blue

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.