,

CELULAR MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE ARCTIC BLUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  CELULAR MOTOROLA MOTO G8 POWER LITE ARCTIC BLUE

 • Marka MOTOROLA
 • Viti i prodhimit 3 Prill 2020
 • Modeli i procesorit Mediatek MT6765 (Octa Core)
 • Frekuenca (CPU) 4×2.3 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53
 • RAM 4 GB
 • Memorie standarde 64 GB
 • GPU PowerVR GE8320
 • Rezolucioni HD (720 x 1600)
 • Madhësi ekrani 6.5″ (inch)
 • Kamera 16 MP, 2 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie 8 MP
 • Bateria: Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFM004E2L

18490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFM004E2L

Marka

MOTOROLA

Viti i prodhimit

3 Prill 2020

Modeli

MOTO G8 POWER LITE

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

Mediatek MT6765 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

4×2.3GHz Cortex-A53 & 4×1.8GHz Cortex-A53

RAM

4 GB

Memorie standarde

64 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

PowerVR GE8320

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.5"

Teknologji ekrani

IPS LCD

Rezolucioni

HD (720 x 1600)

Kamera

16 MP, 2 MP, 2 MP

Kamera Selfie

8 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 9.0

Bateria

Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Arctic Blue

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.