,

CELULAR MOTOROLA MOTO G8 POWER CAPRI BLUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


  CELULAR MOTOROLA MOTO G8 POWER CAPRI BLUE

 • Marka MOTOROLA
 • Viti i prodhimit 7 Shkurt 2020
 • Modeli i procesorit Qualcomm SDM665 (Octa Core)
 • Frekuenca (CPU) 4×2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 260 Silver
 • RAM 4 GB
 • Memorie standarde 64 GB
 • GPU Adreno 610
 • Rezolucioni FULL HD (1080 x 2300)
 • Madhësi ekrani 6.4″ (inch)
 • Kamera 16 MP, 8 MP, 8 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie 16 MP
 • Bateria: Fast charging 18W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFM007E2L

26990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFM007E2L

Marka

MOTOROLA

Viti i prodhimit

7 Shkurt 2020

Modeli

MOTO G8 POWER

Procesori (CPU)

Qualcomm

Modeli i procesorit

Qualcomm SDM665 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

4×2.0GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8GHz Kryo 260 Silver

RAM

4 GB

Memorie standarde

64 GB

Kartë SIM

Hybrid Dual Nano SIM

GPU

Adreno 610

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.4"

Teknologji ekrani

IPS LCD

Rezolucioni

FULL HD (1080 x 2300)

Kamera

16 MP, 8 MP, 8 MP, 2 MP

Kamera Selfie

16 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 10

Bateria

Fast charging 18W, Li-Po 5000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Capri Blue

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.