,

CELULAR MOTOROLA MOTO E6S (2020)

Disponueshmëria:

S’ka stok


  CELULAR MOTOROLA MOTO E6S (2020)

 • Marka MOTOROLA
 • Viti i prodhimit 27 Prill 2020
 • Modeli i procesorit Mediatek MT6762 (Octa Core)
 • Frekuenca (CPU) 2.0 GHz Cortex-A53
 • RAM 2 GB
 • Memorie standarde 32 GB
 • GPU PowerVR GE8320
 • Rezolucioni HD (720 x 1560)
 • Madhësi ekrani 6.1″ (inch)
 • Kamera 13 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie 5 MP
 • Bateria: Li-Po 3000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFM001E2L

12990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFM001E2L

Marka

MOTOROLA

Viti i prodhimit

27 Prill 2020

Modeli

MOTO E6S (2020)

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

Mediatek MT6762 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

2.0GHz Cortex-A53

RAM

2 GB

Memorie standarde

32 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

PowerVR GE8320

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.1"

Teknologji ekrani

IPS LCD

Rezolucioni

HD (720 x 1560)

Kamera

13 MP, 2 MP

Kamera Selfie

5 MP

Karte Memorie

deri në 256 GB

Sistemi operativ

Android 9.0

Bateria

Li-Po 3000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Peacock Blue

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.