,

CELULAR MOTOROLA MOTO E6 PLUS DARK RED

Disponueshmëria:

S’ka stok


  CELULAR MOTOROLA MOTO E6 PLUS DARK RED

 • Marka MOTOROLA
 • Viti i prodhimit 16 Shtator 2019
 • Modeli i procesorit Mediatek MT6762 (Octa Core)
 • Frekuenca (CPU) 2.0 GHz Cortex-A53
 • RAM 4 GB
 • Memorie standarde 64 GB
 • GPU PowerVR GE8320
 • Rezolucioni HD (720 x 1560)
 • Madhësi ekrani 6.1″ (inch)
 • Kamera 13 MP, 2 MP
 • Kamera Selfie 8 MP
 • Bateria: Li-Po 3000 mAh, Non-removable

Kodi i produktit: SFM003E2L

16990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SFM003E2L

Marka

MOTOROLA

Viti i prodhimit

16 Shtator 2019

Modeli

MOTO E6 PLUS

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

Mediatek MT6762 (Octa Core)

Frekuenca (CPU)

2.0GHz Cortex-A53

RAM

4 GB

Memorie standarde

64 GB

Kartë SIM

Dual Nano SIM

GPU

PowerVR GE8320

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

6.1"

Teknologji ekrani

IPS LCD

Rezolucioni

HD (720 x 1560)

Kamera

13 MP, 2 MP

Kamera Selfie

8 MP

Karte Memorie

deri në 512 GB

Sistemi operativ

Android 9.0

Bateria

Li-Po 3000 mAh, Non-removable

Ngjyra

Dark Red

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.