-17%

CD DISC MAXELL CD-RW 80 4x 10 COPE


    CD DISC MAXELL CD-RW 80 4x 10 COPE

  • Marka MAXELL
  • Kapaciteti 700 MB
  • Sasia 10 copë

Kodi i produktit: OM04A2M

990 L 1190 L

Kodi i produktit

OM04A2M

Marka

MAXELL

Kapaciteti

700 MB

Sasia

10 copë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.