-13%

CD DISC MAXELL CD-R 80 52x 50 COPE


    CD DISC MAXELL CD-R 80 52x 50 COPE

  • Marka MAXELL
  • Kapaciteti 700 MB
  • Sasia 50 copë

Kodi i produktit: OM01A2M

1290 L 1490 L

Kodi i produktit

OM01A2M

Marka

MAXELL

Kapaciteti

700 MB

Sasia

50 copë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.