-25%

CARD READER SBOX CR-01 USB 3.0

Disponueshmëria:

S’ka stok


    CARD READER SBOX CR-01 USB 3.0

  • Modeli CR-01
  • Slot SD, Micro SD
  • Windows 10, Windows 8, Windows 7

Kodi i produktit: AD009E2L

890 L 1190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AD009E2L

Marka

SBOX

Modeli

CR-01

Slot

SD, Micro SD

Lidhjet

USB 3.0

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.