fbpx
-25%
,

CANTE SHPINE SLAZENGER MAX

Availability:

S’ka stok


    CANTE SHPINE SLAZENGER MAX

  • Stil sportiv.
  • Material poliestër.
  • Hapësirë të madhe magazinimi.
  • Për përdorim të përditshëm dhe shkolle.

Kodi i produktit: CSH01M2T

1,490 L 1,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CSH01M2T

Marka

SLAZENGER

Modeli

MAX

Përdorimi

Për përdorim të përditshëm dhe shkolle.

Materiali

Poliester

Përmasat

42 cm x 18 cm x 30 cm

Ngjyra

Pink

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.