-25%
,

CANTE SHPINE SLAZENGER MAX

Disponueshmëria:

S’ka stok


    CANTE SHPINE SLAZENGER MAX

  • Stil sportiv.
  • Material poliestër.
  • Hapësirë të madhe magazinimi.
  • Për përdorim të përditshëm dhe shkolle.

Kodi i produktit: CSH01M2T

1490 L 1990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CSH01M2T

Marka

SLAZENGER

Modeli

MAX

Përdorimi

Për përdorim të përditshëm dhe shkolle.

Materiali

Poliester

Përmasat

42 cm x 18 cm x 30 cm

Ngjyra

Pink

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.