-29%
,

CANTE SHPINE POLIESTER DHE SFUNGJER

Disponueshmëria:

S’ka stok


    CANTE SHPINE POLIESTER DHE SFUNGJER

  • Përdorimi për kamping, piknik, sporte, shkollë & udhëtime.
  • Material Poliester

Kodi i produktit: CSH02M2T

990 L 1390 L

Kodi i produktit

CA001A2X

Marka

NO NAME

Përdorimi

Për kamping, piknik, sporte, shkollë & udhëtime.

Materiali

Poliester

Përmasat

30 cm x 15 cm x 45 cm

Ngjyra

Black, Blue, Pink

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.